YAPISAN
VİDEOLAR

Yapısan Park Yeni Fabrikasına Taşındı !

BURSA BOTANİK PARK

YAPISAN
HABERLER

Mersin Millet Bahçesi Açıldı !

Mersin Millet Bahçesi, Mersinlilerin kullanımına açıldı. Kum zemin olarak tasarlanan parkımızda, çocuk oyun ekipmanlarımıza yetişkinlerin kullanımına uygun çim oturma alanlarının eşliği ile her yaştan vatandaşın vakit geçirmesi için uygun bir ortam oluşturuldu. Akdeniz ikliminin sıcak hava şartlarından etkilenmeyecek boya teknolojileri ve malzemelerle inşaa edilen parkımız, Mersin halkı için güvenli ve uzun ömürlü olarak kullanılabilecektir.

Bursa Hayvanat Bahçesi içinde oyun alanı !

Bursa Botanik Parkının içinde ki oyun alanımız, şehrin koşuşturmacasından yorulan Bursa halkı için bir dinlenme alanı. Hayvanlar ve yeşil alan severler, Akasya ağaçından yapılmış, ahşap oyun grubumuza bayılacak !

Parklar her yaştan vatandaşın alanıdır.

Yapısan Park özellikle küçük yaşlardaki çocuklarının peşinden parklara misafir olan hakkı ödenmez annelerimizi de unutmadı. Doğum yapmış anneler için bebekleri ile binebilecekleri salıncaklar üreten Yapısan müşteri memnuniyetini de en üst düzeylere yükseltti. Yapısan Park, kullanılan malzemeler ve boya kalitesini dünya standartlarının üstüne çıkartmış, güvenlik açısından başta TSE olmak üzere ilgili kuruluşların testlerinden de başarıyla geçmiştir.

Sakarya Millet Bahçesine Kavuştu

Sakaryanın yeni vazgeçilmez mekanı olmaya aday millet bahçesine kullanışlı ve güvenli oyun parkları yaptık